Kurzy francúzštiny

Môžeš si u mňa objednať individuálne hodiny francúzskeho jazyka 1 na 1 alebo skupinový program, ktorý otváram 2x za rok v období zima/jar. Mrkni dole na bližšie info a poď so mnou naskočiť na francúzsku vlnu!

Individuálna výučba francúzštiny 

Doučovanie francúzštiny (balíček 10 lekcií) formou individuálneho prístupu

Ponúkam ti prvé online stretnutia zdarma (väčšinou 30 min). Je to super spôsob, ako sa troška spoznať a pozrieť sa na to, aké máš očakávania a potreby.

Už sa nejakú dobu učíš francúzsky, ale cítiš, že stagnuješ? Určite mi napíš a môžeme sa na to pri prvom nezáväznom stretnutí pozrieť spoločne.

Je ťažké presne definovať individuálnu výučbu francúzštiny, pretože s každým študentom to je troška iné. Na predstavu ti však aspoň v bodoch zhrniem ako takáta výuka môže vyzerať a ako zvyčajne pracujem. Mávam aj čisto francúzske konverzačné hodiny, alebo tématicky ladené. Každému vyhovuje niečo iné, preto je dôležitá vzájomná komunikácia a dohoda. 

🥐 Pomôžem ti cítiť sa sebavedomejšie pri rozprávaní. Pri tvojej ceste do francúzsky hovoriacej krajiny sa tak už nebudeš báť objednať jedlo v reštaurácii či dohovoriť sa v praktických situáciách.

🥐 Ukážem ti ako si začleniť francúzštinu do každodennej rutiny, či už hovorením, počúvaním alebo čítaním. Pretože žijem vo Francúzsku už niekoľko rokov, dozvieš sa veľa zaujímavosti z francúzskej kultúry a každodenného života. Rada s tebou podebatím aj o kontroverzných témach.

🥐 Na hodinách pracujem s kurzovou učebnicou a ďalšími doplnkovými materiálmi podľa potreby (extra cvičenia, audio nahrávky, podcasty, práca s obrázkami a infografikami, články na francúzskych weboch, videá atď.)

🥐 K dispozícii máš aj textový dokument, do ktorého zaznamenávam všetko, čo sme na hodinách preberali. Slúži preto ako interaktívny zošit. Môžeš si doňho aj ty sám.a dopisovať čo potrebuješ. Odporúčam študentom v rámci trénovania a praxe si dokument po určitom časovom úseku vytlačiť, všetko si znova prejsť, farebne vyznačiť, zopakovať.

🥐 Na hodinách zapájam role-play, neformálne rozhovory, jazykové hry. Vytvorím ti tak podporné a motivačné prostredie, kde sa budeš učiť s radosťou.


Napíš mi 

a dohodni si individuálne hodiny na mieru presne podľa tvojich potrieb

Skupinový program

V malej skupinke zameraný na rozšírenie slovnej zásoby a komunikáciu vo francúzštine

🥐 Nemáš príležitosť rozprávať francúzsky? 

🥐 Chceš si vytvoriť pravidelnú rutinu v rámci tvojich časových možností?

🥐 Hľadáš bezpečné prostredie, kde môžeš prejsť do praxe, trénovať výslovnosť, parlovanie a získať sebavedomie v komunikácii?

Ak si aspoň na jednu z týchto otázok odpovedal*a áno, program je vhodný pre teba. Navyše, kombinuje prvky priamej a asychrónnej výuky. Koncipovala som ho na základe spätných väzieb, kde sa opakovala prozba na štúdium možné kedykoľvek, podľa vlastných časových možností. V Google Classroom tak budeš môcť konzultovať, stiahnúť materiály a venovať sa konkrétnej téme formou samoštúdia počas 2 týždňov. Odo mňa budeš mať intenzívnu podporu na WhatsApp a spätnú väzbu počas konverzačných ateliérov a v oprave cvičení. 

Na čo sa môžeš tešiť?

🥐 1 téma = 2 týždne (za 2 mesiace tak budeš vedieť komunikovať v 4 konkrétnych témach!)

🥐 Pdf a audio materiály prístupné v Google Classroom vždy v pondelok

🥐 Slovná zásoba a audio nahrávka vocabulaire k danej téme 

🥐 Praktické cvičenia, vďaka ktorým budeš môcť slovíčka trénovať v kontexte a upevňovať

🥐 4x konverzačný ateliér (s predpripravenými materiálmi) + 1x bonus ateliér

🥐 Moja podpora a spätná väzba počas trvania programu

Quand ?

8 týždňový program (február - marec - apríl) 

Comment ? 

Google Classroom, online cez Zoom, WhatsApp podpora

Qui ?

Malá skupinka B1

Pourquoi ?

Máš za cieľ rozšíriť si slovnú zásobu, vylepšit výslovnosť, plynulosť reči a získať sebadôveru v parlovaní

Vďaka tomuto programu sa posunieš vo francúzštine za 2 mesiace na ďalší level OVEĽA rýchlejšie než nepravidelným a nekonzistentným učením, ktoré ťa nebaví. Ak cítiš, že to je niečo čo ti bude vyhovovať, ozvi sa mi a naskoč so mnou na francúzsku vlnu!